Už sa teším na májové oslavy a MDŽ

Autor: | 26.1.2007 o 11:22 | Karma článku: 10,87 | Prečítané:  7060x

     Konečne dobrá správa! Náš pán premiér vyhlásili, že obnoví tradíciu veľkolepých osláv MDŽ, a pevne verím, že 1.máj a 9.máj budú také, ako za mojej mladosti, šťastní manifestanti, tajomníci, kontrolóri prítomnosti a podobní milí človiečikovia.

     Znova nám budú po uliciach chodiť omámené ženy a na srdce si budú tlačiť hodnotný darček od ROH. Peknú kytičku, obrus a jagajúce očká pionierov im budú recitovať pekné básničky. V spoločnom objatí verných kolegov si riadne dajú do nosa, veď majú svoj jedinečný sviatok MDŽ. Ó, ďakujeme pán premiér (my kolegovia našich žien) sa nesmierne tešíme.

     Slzy sa mi začínajú tlačiť do očí, náš pán premiér chce zaviesť pompéznosť 1.májových osláv. Teším sa na široké zástupy živnostníkov, učiteľov, monopolov, veľkopodnikateľov, farárov,  pionierov a malých iskričiek ako budú kričať radostné heslá a tešiť sa na svetlé zajtrajšky

     Pán premiér, ani neviem ako Vám poďakovať. Vaše šľachetné srdce je zapálené ideálom komunizmu a socializmu. S láskou som sa zahľadel na spis V.I.Lenina, odfúkol som prach a jemne som ich pohladil. Moja duša sa naplnila slastnou spomienkou na tie večné časy. Pán premiér, verím, že 9.máj bude naozaj dôstojný. Teším sa na obrnené transportéry, tanky, vojakov s vypnutou hruďou zdraviacich súdruha prezidenta a hlavne Vás, pán premiér. Ó, vďaka. Som hrdý na Vás, zatočíte poriadne s krutými kapitalistami, poisťovňami, DDS-kami a nastolíte MIER. Nezabudnite pozvať tiež milovaného súdruha Fidela Castra, Lukašenka, Chavéza a ich priateľov. Veľmi sa teším. Každá dedina, mestečko, mesto, hlavné mesto bude pripravovať tribúny, vlajkovú výzdobu a Vy pán premiér, pekný prejav. Konečne svitá na lepšie časy.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Čo spája Kmotríka, Výboha či Trnku? Slabosť pre jeden biznis

Skupina najbohatších Slovákov má vyššie ambície ako kaviareň či reštauráciu.


Už ste čítali?